خدمات لوله بازکنی

همیشه قسمت زانویی لوله ها دچار گرفتگی شده که در نهایت این امر آب به داخل لوله ها جریان پیدا نمیکند و و فضولات حتی به سمت بالا داده میشوند که در ادامه میخواهیم ببینیم مشکل چگونه برطرف خواهد شد و باید برای لوله بازکنی چکار کنیم.

لوله باز کنی

گرفتگی لوله ها و لوله بازکنی

در بسیاری از موارد پیش می آید که جریان آب به سختی و یا خیلی آرام هدایت میشود در چنین مواقعی میتوان با پمپ زدن مشکل باز کردن لوله را رفع کرد.

باید در چنین مواقعی آب را در ظرفشویی یا کاسه توالات یا حمام حالا هر جا که هست باز کنین و سپس پمپ تلمبه را با فشاری که میتوانید در محل لوله قرار دهید. هواس تان باشد که با آب گرم کار کنید و قبل از هر کاری تلمبه را با آب گرم کنید تا منعطف تر بشه. زیرا که تلمبه و پلاستیکی که گرم شود بهتر میتواند کار کند تا پلاستیکی که خشک باشد. فشاری که به تلمبه وارد میکنید باعث متراکم شدن لاستیک پمپ میشود و در نتیجه چند بار تکرار این کار گرفتگی لوله برطرف می شود.

استفاده از دستگاه تراکم هوا در مرحله ای که کار کمی سخت تر می شود. اگر هر زمان یک شی خارجی یا وسیله یا اسباب بازی به داخل چاه آب بیفتد برای لوله بازکنی باید از دستگاه تراکم هوا استفاده کنین. دستگاه تراکم هوا دارای یک مخزنی است که هوا داخل آن انباشته می شود و صفحه ای دارد که میزان هوای موجود در مخزن را نشان می دهد. با رعایت اصول لوله بازکنی و استفاده از دستگاه تراکم هوا میتوانید اهرم دستگاه را بکشید و پمپاژ کردن را شروع کنین. این کار با صدای شدیدی انجام می شود و لوله بلافاصله باز میشود. ممکن است استفاده از دستگاه تراکم هوا برای لوله بازکنی در تهران چند بار انجام شود تا گرفتگی لوله ها باز شدو. پس مشکلی وجود ندارد.

برای تست اینکه ببینیم آیا لوله ها باز شدند و آیا کار ما توانست موفق باشد یا نه میتوانیم به آرامی آب را باز کرده تا ببینیم که آیا به راحتی جاری میشود و به داخل لوله ها میرود یا نه. با داشتن کشش خوب آب به داخل لوله ها میتوانیم متوجه شیم که کار لوله بازکنی به خوبی انجام شده است.

فنر زنی و لوله بازکنی

راه حل بعدی برای لوله بازکنی و تخلیه چاه و لجن کشی , فنر زدن لوله ها ی گرفته شده می باشد. اگر توسط پمپ تراکم هوا نتوانستیم لوله ها را باز کنیم میتوانیم از طریق فنر زنی کمک بگیریم. دستگاه فنر زنی با استفاده از برق انجام میشود.

جنس فنر بسیار مقاوم است و حدودا ۱۰۰ سانتی متر طول دارد.ناحیه اولی که در فنر با پیچ هایی تعبیه شده است باعث سر دادن اشیا به سمت جلو میشود. نکته ای که باید بدانید روش کار این دستگاه فنر زنی است که با چرخش فنر و حرکت به سمت جلو کار میکند هم چنین در حین کار صدای وزوز کمی از خود منتشر می کند.

امروزه دستگاه های دمرنی برای لوله بازکنی و تخلیه چاه به وجود آمده است و می توان به روش های مختلفی گرفتگی لوله های دستشویی حمام و آشپزخانه را باز کرد. این دستگاه ها به روش های مختلفی کار می کنند که در آینده با برخی از این وسایل آشنا خواهید شد.

برای لوله باز کنی در تهران میتوانید از یک تیم متخصص لوله بازکنی و تخلیه چاه کمک بگیرید و از آنها بخواهید که مشکل تان را رسیدگیی کنند. هرگط به صورت سرخود خودتان کار لوله بازکنی منزل شخصی تان را انجام ندهید. تیم حرفه ای لوله بازکنی آریافراز با سال ها تجربه در امر لوله بازکنی در تهران و کرج به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما دوستان عزیز در تهران شمال و تهران غرب و تهران جنوب و تهران شرق می باشد. کافی است با شماره هر مرکز که در سایت لوله بازکنی قید شده است تماس بگیرید و نیروی متخصص مورد نیاز تان را از ما بخواهید.

گرفتگی کفشوی و لوله بازکنی

گرفتگی لوله فاضلاب حمام معمولا علت های مشخصی دارد. یکی از این علت ها راه پیدا کردن کثیفی و چربی و مو به داخل لوله های فاضلاب است. و مورد دیگری که باعث لوله بازکنی میشود تعبیه لوله هایی با قطر بسیار باریک برای حمام می باشد که اصلا طبق اصول ساخت لوله کشی ساخته نشده است. در این هنگام باید برای گرفتگی لوله های فاضلاب اینگونه عمل کنیم که آب داغ را باز کرده و میگذاریم که با آب گرم شستشو داده شود سپس میتوانیم به کمک پمپ به سراغ باز کردن لوله ها برویم. حالا در صورتی که گرفتگی زیاد باشد ممکن است که با این روش نتوانیم جواب بگیریم و لوله ها باز نشوند. در این صورت میتوانیم از یک محلول اسید ۱۰ درصدی استفاده کنیم. به جای استفاده از اسید میتوان از محلول های دیگری نیز استفاده کنیم مانند مواد حل کننده چربی ها . با ریختن این مواد در لوله ها و تلمبه زدن های پشت سر هم میتوانین لوله ها را باز کنین.

در استفاده از اسید ها دقت کنید. شما نمیتوانید داخل هر لوله ای که گرفته باشد اسید بریزید. باید ابتدا بررسی نمایید که جنس لوله ها چیسو مطمعن باشید که کلا همه لوله های این مسیر از همین جنس هستند. چرا که داخل لوله های چدنی باید اسید را به صورت رقیق شده بریزید و همینطور داخل لوله های پلاستیکی اصلا نباید اسید بریزید زیرا لوله ها سوراخ می شوند و پوسیده می شوند. برای باز کردن لوله های پولیکا میتوانید از محلول های خاصی که برای همین لوله ها تهیه شده است استفاده نمایید.

چاه فاضلاب و تخلیه چاه

پر شدن چاه فاضلاب و چاه مادر همیشه معضلی برای همه است. این کار دیگر مانند لوله بازکنی نیست که بگوییم با یک پمپ کار حل میشود. برای تخلیه چاه مادر حتما باید یک تیم متخصص را خبر کنید. راه های تشخیص اینکه آیا چاه فاضلاب پر شده است یا نه را با هم بررسی میکنیم.

زمانی که بوی نامطبوعی از زمین و سیفون به مشام برسد نشانه پر شدن چاه فاضلاب است. یکی دیگر از نشانه های پر شدن چاه فاضلاب و لوله بازکنی تغییر رنگ موزاییک و کاشی های کف حیاط میباشد که همیشه رطوبت زده هستند و انگار که خیس شده اند.

اگر نمیدانید که چاه فاضلاب شما پر شده است یا نه و یا مشکلی در گرفتگی لوله های خود دارید میتوانید از تیم متخصص لوله بازکنی آریافراز در تهران کمک بگیرید. به صورت شبانه روزی برای خدمت به شما هم شهریان عزیز آماده هستیم.